Kurs rekrutacji online – Specjalista do spraw rekrutacji i selekcji

Specjalista do spraw rekrutacji i selekcji pracowników - nowe szkolenie w naszej ofercie

W naszej ofercie szkoleniowej pojawił się kurs rekrutacji online Specjalista do spraw rekrutacji i selekcji pracowników z zaświadczeniem MEN. Szkolenie dedykowane osobom początkującym, które planują swoją przyszłość zawodową związać z wykonywaniem zawodu rekrutera czy pracą w działach HR. Oczywiście ze szkolenia mogą skorzystać również osoby posiadające już pewną wiedzę w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, ale chcące usystematyzować ją czy potwierdzić dokumentem ukończenia szkolenia.

Szkolenie online Specjalista do spraw rekrutacji

Nasz kurs rekrutacji online Specjalista do spraw rekrutacji kompleksowo omawia najważniejsze zagadnienia z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. 9 godzin wykładu, załączniki do pobrania – to wszystko wprowadzi Cię w świat pracy rekrutera. Poznasz najważniejsze zasady prowadzenia skutecznych rekrutacji i selekcji.

Kurs rekrutacji online – jak to działa

Kurs rekrutacji online składa się z 15 lekcji o różnej długości – w wykładach poruszamy różne zagadnienia – zaczynając od omówienia, o co w ogóle w rekrutacji i selekcji pracowników chodzi, przez dane osobowe w procesie rekrutacji i dane osobowe pracowników, etykę w pracy rekrutera, najpopularniejsze i najskuteczniejsze metody poszukiwania kandydatów do zatrudnienia, a także metody selekcji najlepszego kandydata.

Szkolenie porusza również tematykę Assessment Center jako jednej z najpowszechniej stosowanych metod selekcji w skomplikowanych procesach rekrutacji. Omawiamy ćwiczenia i testy w tej metodzie selekcji, z omówieniem najważniejszych ich wad i zalet.

A to jeszcze nie wszystko. Jednym z najpowszechniej stosowanych w rekrutacji i selekcji pracowników narzędzi jest rozmowa kwalifikacyjna. Nasz kurs rekrutacji online zawiera poświęconą temu zagadnieniu lekcję, w której omawiamy zasady przygotowania i skutecznego przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej w taki sposób, aby nie tylko pozwalała ona na wyłonienie najlepszego kandydata do zatrudnienia, ale również pozostawiła u kandydatów odrzuconych pozytywne wrażenie z całego procesu rekrutacji. Ważny jest tu bowiem employer branding – marka pracodawcy i jego wizerunek. W procesie rekrutacji to bardzo istotne zagadnienie i w szkoleniu również je omawiamy.

Nasz kurs rekrutacji online – Specjalista do spraw rekrutacji i selekcji pracowników kończy się uzyskaniem przez Uczestnika certyfikatu i zaświadczenia MEN, na którym na życzenie Uczestnika wskazujemy kod zawodu Polskiej Klasyfikacji Zawodów i Specjalności – 242309. Dokumenty ukończenia szkolenia z rekrutacji i selekcji Uczestnik otrzymuje od nas w ciągu kilku dni od dnia ukończenia szkolenia.

A udział w szkoleniu jest bardzo wygodny i prosty. Wystarczy, że w naszej ofercie kursowej wybierzesz kurs rekrutacji online, zapiszesz się na to szkolenie (zajmie Ci to 2 minuty) i poczekasz na email od nas z informacją o aktywacji szkolenia. Potem już swobodnie z niego korzystasz – po prostu logujesz się na naszej stronie, z laptopa, komórki, tabletu – jak Ci wygodnie. Wybierasz swoje szkolenie i możesz przerabiać sobie materiał z poszczególnych lekcji w dogodnym dla siebie czasie. My nie ingerujemy w Twój proces nauki, ale wspieramy Cię w pełnym zakresie merytorycznym i technicznym.

Zapomniane hasło, pytania do szkolenia, przedłużenie dostępu do szkolenia czy jakikolwiek inny problem – śmiało kontaktuj się z nami. Opiekun szkolenia z rekrutacji służy wsparciem przez cały czas trwania szkolenia.

Po zapisaniu się na szkolenie Uczestnik ma swoje konto i uczy się niezależnie od innych osób. Dostęp do szkolenia z rekrutacji udzielany jest na 90 dni, ale zawsze bezpłatnie na życzenie Uczestnika przedłużamy ten dostęp – wystarczy tylko napisać do nas albo zadzwonić i poinformować, że jest taka potrzeba.

Kurs rekrutacji online – warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział w szkoleniu nie musisz posiadać nic poza komputerem, tabletem czy telefonem z dostępem do internetu. Całą zawartość szkolenia – nagrania, wzory, notatki możesz pobrać. Po ukończeniu szkolenia nadal możesz z nich swobodnie korzystać. A jeśli szkolenie zostanie zaktualizowane, napisz do nas, odnowimy Ci dostęp do niego, abyś mogła zapoznać się z aktualizacjami.

Po ukończeniu szkolenia z rekrutacji Uczestnik otrzymuje od nas certyfikat udziału w szkoleniu oraz zaświadczenie o jego ukończeniu. Zaświadczenie wydajemy na podstawie przepisów rozporządzenia MEN w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. Dokumenty te wysyłamy zawsze listem poleconym priorytetowym, w odpowiednio zabezpieczonych kopertach. Otrzymasz je w ciągu kilku dni od dnia ukończenia szkolenia.

Jeśli jesteś osobą początkującą, planujesz swoją karierę zawodową w zawodzie rekrutera, marzysz o pracy w działach HR, to nasz kurs rekrutacji online będzie dla Ciebie idealny na początek. Zajrzyj na stronę kursu, zapoznaj się z jego opisem, zobacz przykładową lekcję i zapisz się w dowolnym czasie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową, którą znajdziesz tutaj: certyfikowane kursy online oraz tutaj: kursy online z zaświadczeniem MEN. Zapraszamy!

23 stycznia 2021

0 komentarzy o "Kurs rekrutacji online - Specjalista do spraw rekrutacji i selekcji"

Skomentuj

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2021