Jak to działa

Wybierz interesujący Cię temat


jak-sie-zapisac1To bardzo proste. Wystarczy wybrać z menu stronę „Kurs kadr i płac” albo „Płatnik” i nacisnąć przycisk „Zapisz się na kurs”. Przy realizacji zamówienia podajesz swoje dane, a my, mając tylko w systemie zgłoszenie nowego Uczestnika, niezwłocznie aktywujemy dla Ciebie dostęp do szkolenia i poinformujemy Cię o tym osobną wiadomością email, jak tylko szkolenie będzie dla Ciebie dostępne. Po zapisaniu się na szkolenie posiadasz w naszym systemie swoje indywidualne konto, które pozwala Ci uczyć się we własnym tempie i w dogodnym dla siebie czasie, niezależnie od innych Uczestników. Pamiętaj, aby przy zapisywaniu się na szkolenie podać swój adres email (będzie nam służył do kontaktu z Tobą) oraz hasło, niezbędne do logowania się do systemu i rozpoczęcia/kontynuowania szkolenia. Zapomniane hasło możesz odzyskać samodzielnie albo napisać do nas w tej sprawie – zresetujemy je dla Ciebie ręcznie i wyślemy nowe dane do logowania.

uplynal-dostep

Nic się nie stało – po prostu napisz do nas, a niezwłocznie przedłużymy Ci – bez żadnych dodatkowych opłat – dostęp do szkolenia o kolejne 90 dni. Nie martw się, cokolwiek by się nie działo, zdążysz ze wszystkim.

test-egzamintest-wynikiEgzamin (tylko dla kursu kadrowo-płacowego) ma formę testu jednokrotnego wyboru. Wystarczy w danej lekcji kliknąć na link do testu i otworzy się on w nowym oknie. Błędne odpowiedzi możesz korygować. Po przerobieniu danej lekcji na pewno spokojnie poradzisz sobie z każdym testem. Pamiętaj – testy odbywają się przez internet, nie musisz wysyłać nam żadnych drukowanych testów czy wiadomości email.

kiedy-certNiezwłocznie po ukończeniu szkolenia. W celu uzyskania certyfikatu przejdź do ostatniej lekcji w kursie i prześlij za pomocą stosownego formularza dane do jego wystawienia. Stosowne dokumenty w wersji drukowanej wyślemy Ci niezwłocznie listem poleconym.

kontakt-z-nami

Możesz się z nami kontaktować telefonicznie i za pośrednictwem poczty email (tel. 509 186 561, email: biuro@spd2.pl). Jeśli masz pytania merytoryczne, związane z treścią szkolenia i jego materią, napisz do nas email – postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie i możliwie szczegółowo. Pamiętaj – pytania możesz zadawać w każdej chwili, w czasie szkolenia pozostajesz pod opieką trenera, który jest do Twojej dyspozycji.

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2021