Szkolenie online z rozliczania czasu pracy – najważniejsze aspekty planowania i rozliczania czasu pracy od podstaw. Intensywne szkolenie dla osób, które muszą w krótkim czasie opanować planowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników. 8 godzin nagrań wykładów, notatki do pobrania, wygodna forma kursu, dostęp z dowolnego urządzenia i w dowolnym czasie (wystarczy jedynie dostęp do internetu i można swobodnie korzystać ze szkolenia) i dużo więcej.

Szkolenie online z rozliczania czasu pracy – jak to wygląda w praktyce?

Zapisujesz się na szkolenie (nic nie musisz płacić z góry, płatność możliwa również na podstawie faktury z odroczonym terminem). My aktywujemy dostęp do niego, wysyłamy Ci email z informacją o aktywacji szkolenia i od tego momentu wystarczy, że po prostu zalogujesz się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu i możesz swobodnie korzystać ze szkolenia. Do każdej lekcji możesz wracać, nawet, jeśli dana lekcja została oznaczona jako ukończona.

Obsługa jest banalnie prosta – nie potrzebujesz żadnych dedykowanych programów, żadnego dodatkowego sprzętu. Wystarczy komputer, telefon czy tablet z dostępem do internetu. Zresztą – całą zawartość szkolenia możesz sobie pobrać i korzystać z niej również wtedy, kiedy nie masz dostępu do internetu. Wszystkie nagrania, notatki itp. możesz swobodnie pobierać bezpośrednio z każdej lekcji.

Dostęp do szkolenia udzielany jest na 90 dni, ale to zawsze termin otwarty – każdy Uczestnik ma tyle czasu, ile potrzebuje. Kończy się dostęp albo już upłynął. Nie ma problemu. Daj nam znać i bezpłatnie go przedłużymy. Nasze szkolenie online z rozliczania czasu pracy będzie dla Ciebie aktywne tak długo, jak długo będzie Ci to niezbędne.

szkolenie online z rozliczania czasu pracy
szkolenie online z rozliczania czasu pracy

Szkolenie online z rozliczania czasu pracy – dla kogo?

Adresatami naszego szkolenia online z rozliczania czasu pracy są przede wszystkim osoby początkujące, które muszą w krótkim czasie opanować najważniejsze aspekty i zagadnienia, związane z planowaniem i rozliczaniem czasu pracy. Nie oznacza to oczywiście, że szkolenie to jedynie podstawy. Projektując szkolenie naszym celem było omówienie rozliczania czasu pracy w możliwie maksymalnie praktyczny i użyteczny sposób, aby prezentowana wiedza była możliwa do natychmiastowego zastosowania w praktyce.

Nasze szkolenie online z rozliczania czasu pracy to opcja również dla osób, które posiadają już pewną wiedzę i doświadczenie w zakresie planowania i rozliczania czasu pracy pracowników, ale chciałyby ją odświeżyć i uporządkować. W czasie szkolenia Uczestnik pozostaje pod opieką trenera, z którym może się konsultować w wygodnej dla siebie formie kontaktu.

Z naszych szkoleń korzystało już tysiące Uczestników. Szkolimy osoby prywatne, pracowników kierowanych na szkolenia przez pracodawców, pracowników zarówno firm prywatnych jak i urzędów państwowych.

Szkolenie online z rozliczania czasu pracy – za co płacę?

Cena szkolenia to jednorazowa opłata. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów – dostęp do szkolenia, przedłużenie dostępu na życzenie Uczestnika, pomoc i opieka trenera, wysyłka drukowanych dokumentów potwierdzających ukończenie szkolenia – to wszystko jest w cenie. Żadnych ukrytych opłat, żadnych gwiazdek w regulaminach.

Organizatorem szkolenia jest Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA – placówka oświatowa, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych MEiN pod numerem 130267. Posiadamy również wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, co oznacza, że udział w naszych szkoleniach mogą wziąć również osoby bezrobotne, kierowane na szkolenie przez Powiatowy Urząd Pracy.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą szkoleniową: tu kursy dla wzrokowców, w wersji do czytania: Szkolenia online z zaświadczeniem i tu kursy w wersji do słuchania: Certyfikowane szkolenia online.

Jeśli masz jakieś pytania, kontaktuj się z nami śmiało.

Program kursu

Wprowadzenie i uwagi ogólne do szkolenia 00:05:00
Czas pracy. Podstawowe definicje i zagadnienia
Lekcja 1. Czas pracy – wprowadzenie. Podstawowe definicje i zagadnienia. Okresy wliczane do czasu pracy pracownika 01:00:00
Lekcja 2. Systemy czasu pracy. Wybór odpowiedniego systemu czasu pracy 01:00:00
Normy i wymiary czasu pracy. Planowanie czasu pracy pracowników
Lekcja 3. Normy czasu pracy. Pojęcie doby pracowniczej, tygodnia pracy, okresu rozliczeniowego 01:00:00
Lekcja 4. Zasady planowania czasu pracy 00:40:00
Dni wolne od pracy. Praca w dni wolne i zasady jej rekompensaty. Pora nocna w zakładzie pracy
Lekcja 5. Dni wolne od pracy i wykonywanie pracy w dniach wolnych od pracy. Praca w niedziele i święta i jej rekompensowanie 01:00:00
Lekcja 6. Pora nocna w zakładzie pracy i praca w porze nocnej. Zakazy pracy w porze nocnej 00:30:00
Praca w godzinach nadliczbowych. Wyjścia prywatne w godzinach pracy i ich odpracowywanie
Lekcja 7. Godziny nadliczbowe – kiedy powstają, jakie są ich rodzaje. Dzienny, tygodniowy i roczny limit godzin nadliczbowych. Wyjścia prywatne w godzinach pracy 01:00:00
Lekcja 8. Rozliczanie nadgodzin w praktyce 00:30:00
Lekcja 9. Wynagrodzenie i dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych. Udzielanie czasu wolnego za pracę w godzinach nadliczbowych 00:40:00
Czas pracy kadry zarządzającej. Ewidencja czasu pracy
Lekcja 10. Czas pracy kadry kierowniczej i pracowników zarządzających. Ewidencja czasu pracy 00:30:00
Zakończenie
Zakończenie szkolenia i informacja o dokumentach ukończenia 00:05:00

Opinie o kursie

5

5
1 Ocen
  • 5 gwiazdek1
  • 4 gwiazdek0
  • 3 gwiazdek0
  • 2 gwiazdek0
  • 1 gwiazdek0
  1. Szkolenie online z rozliczania czasu pracy

    5

    Polecam

57 UCZESTNIKÓW

Zaloguj się

Opinie o naszych szkoleniach

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2023