O nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz byłych Kursantów, bazując na zdobytej w trakcie wieloletnich kursów i szkoleń stacjonarnych wiedzy i doświadczeniu, postanowiliśmy stworzyć Platformę Szkoleniową, która umożliwi Użytkownikom udział w profesjonalnych kursach poprzez internet. Dzięki naszej Platformie Szkoleniowej możesz wziąć udział w szkoleniu nie wychodząc z domu, a także - korzystając np. z laptopa, tabletu lub smartfona, z każdego miejsca, w którym masz dostęp do internetu. Organizowane przez nas kursy nastawione są nie tylko na zdobycie określonej wiedzy, ale przede wszystkim nabycia umiejętności zastosowania tej wiedzy w praktyce. Nasze e-szkolenia adresowane są do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoki stopień merytorycznej i sprawdzonej wiedzy i przygotowania, popartych dziesiątkami praktycznych przykładów i porad.

Z naszych kursów na obu naszych stronach - spdszkolenia.pl i spd2.pl korzystały już tysiące osób. Szkolimy osoby prywatne, pracowników na zlecenie pracodawców, pracowników z tzw. budżetówki, osoby bezrobotne we współpracy z urzędami pracy i wiele innych.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy doświadczenie w prowadzeniu kursów zdobywali współpracując z wieloma ośrodkami szkoleniowymi w kraju. To m.in poprzez namowy naszych byłych Kursantów postanowiliśmy stworzyć serwis e-learningowy, który umożliwi z jednej strony zdobycie wiedzy i doświadczenia, a z drugiej pomoże usystematyzować i utrwalić wiedzę, zdobytą w trakcie kursów stacjonarnych.

Każdy z nas jest praktykiem i ekspertem w swojej dziedzinie. Przy projektowaniu naszych kursów nie ma miejsca na zbędne teoretyzowanie, nastawiamy się przede wszystkim na szkolenia praktyczne. Oczywiście pewna ilość wiedzy teoretycznej w ramach kursu musi się zawsze pojawić, niemniej staramy się "nie lać wody", a wszelkie informacje popierać praktycznymi przykładami.

Zdobyte w karierze zawodowej doświadczenie branżowe i wiedza ekspercka, ale również doskonała znajomość potrzeb Kursantów i umiejętności wyjścia im na przeciw, pozwoliły nam stworzyć efektywne narzędzie do prowadzenia kursów za pośrednictwem internetu. Nasze kursy online cechują się wysokim stopniem praktyki, profesjonalną i rzetelną wiedzą, które staramy się przekazać Uczestnikom naszych kursów. Oprócz zdobycia wiedzy i doświadczenia zapewniamy naszym Uczestnikom dostęp do ogromnej bazy materiałów, gotowych do bezpośredniego wykorzystania w praktyce i działalności zawodowej. Materiały te są na bieżąco aktualizowane, a ich baza stale uzupełniana.

Prowadząc kursy i szkolenia stacjonarne wielokrotnie rozmawialiśmy z naszymi Kursantami i pytaliśmy, jakie są ich oczekiwania. To właśnie w oparciu o te ustalenia staramy się projektować nasze kursy i szkolenia. Co więcej, dokładamy wszelkich starań, aby nasi Kursanci mogli z naszych usług korzystać z każdego miejsca i o każdej porze - za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Każde z tych urządzeń, połączone z internetem, pozwala na udział w organizowanych przez nas kursach w taki sam sposób, bez żadnych ograniczeń technicznych.

Naszą wiedzę i doświadczenie staramy się przekazać w maksymalnie efektywny i praktyczny sposób. Projektujemy nasze kursy tak, aby udział w nich nie nastręczał żadnych trudności, a na przekazywanej wiedzy, doświadczeniu i praktyce mogli skorzystać zarówno początkujący w danej branży, jak i bardziej zaawansowani Uczestnicy.

Jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości - śmiało - napisz do nas. Postaramy się na wszystkie odpowiedzieć w najkrótszym możliwym terminie.

<style="text-align: justify;"="">

Wszystkie osoby, uczestniczące w organizowanych przez nas kursach i szkoleniach, otrzymują dwa certyfikaty - jeden na naszym papierze firmowym, ze szczegółowym wykazem programu kursu oraz informacjami o testach końcowych oraz drugi, wystawiony na urzędowym Druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Warunkiem otrzymania certyfikatów jest pozytywne rozwiązanie testu kończącego każde szkolenie, przy czym - uprzedzając wszelkie wątpliwości - po odbyciu kursu każdy bez żadnych problemów z tymi testami sobie poradzi. Test ten nie ma na celu jedynie weryfikacji wiedzy uczestnika, a również jej usystematyzowanie i przypomnienie zagadnień z programu kursu. Oczywiście na życzenie Uczestnika certyfikat na papierze firmowym możemy wydać w kilku egzemplarzach.

Zdobyte dzięki naszym szkoleniom certyfikaty z pewnością dadzą Ci do ręki mocny argument w rozmowie z pracodawcą czy przełożonym. 

Od czasu do czasu, na zaprzyjaźnionych serwisach społecznościowych i naszych blogach firmowych, organizowane są konkursy, w których można wygrać udział w wartościowych kursach i szkoleniach oraz nagrody rzeczowe. Warto śledzić te serwisy i blogi (ich wykaz znajdziesz w zakładce "Partnerzy") nie tylko ze względu na organizowane konkursy, ale również ogrom wiedzy i praktyki, jakich możesz nabyć, systematycznie przeglądając publikowane w nich artykuły. Konkursy anonsowane będą ze stosownym wyprzedzeniem, tak, aby każdy zainteresowany miał możliwość odpowiedniego przygotowania się do nich.

Tematyka konkursów obejmować będzie zagadnienia luźno związane z zakresem organizowanych przez nas szkoleń. Każdy konkurs zostanie przygotowany przez eksperta z danej dziedziny, on też wyłoni zwycięzców.

Jeśli masz jakieś uwagi, którymi chciałbyś się z nami podzielić - uwagi co do szkoleń i kursów, sposobu ich organizacji, zaproponować tematykę szkolenia czy po prostu wymienić się wiedzą, pisz do nas śmiało na adres, wskazany w zakładce "Kontakt". Na swoje pytania czy uwagi na pewno otrzymasz odpowiedź. Zapraszamy do konstruktywnych dyskusji i dzielenia się pomysłami. Być może to właśnie dzięki Tobie w naszej ofercie pojawią się nowe, nie oferowane nigdzie indziej kursy e-learningowe.

Opinie o naszych szkoleniach

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2024