Szkolenie online Profesjonalna asystentka prezesa (Executive assistant) – zarządzaj biurem prezesa jak profesjonalistka! 14 wykładów, które wyposażą Cię w niezbędne umiejętności i wiedzę, aby sprostać wyzwaniom w tej roli. Cechy dobrej asystentki prezesa, zakres czynności, organizacja pracy, komunikacja i dużo więcej. Idealne szkolenie online dla początkujących asystentek prezesa/dyrektora i nie tylko.

Szkolenie dostępne natychmiast po zapisaniu się – nie czekasz, aż się zbierze grupa, nie ma sztywnych grafików, po prostu ruszasz, kiedy Ci odpowiada!

Wiedza, która podąża za Tobą – ucz się kiedy chcesz, jak długo chcesz!

Jeśli planujesz pracę w charakterze asystentki prezesa, nasze szkolenie będzie dla Ciebie idealną opcją. Poznasz zasady pracy asystentki prezesa, dowiesz się, jakie cechy musi ona posiadać bezwzględnie, a jakie dobrze, aby miała. Poznasz zakres czynności asystentki prezesa oraz najlepsze metody planowania czasu. Dowiesz się, jak się skutecznie komunikować z szefem, współpracownikami i osobami spoza firmy.

To szkolenie to idealna propozycja dla zapracowanych – nie masz czasu na dojazdy, jesteś w ciągłym ruchu. Nie ma problemu. Zapisujesz się, korzystasz, kiedy chcesz. Nie ma sztywnych dat i godzin. Materiał masz zawsze pod ręką i nas do dyspozycji, jeśli masz jakieś pytania czy problemy.

Dla kogo jest to szkolenie i jak wygląda?

To szkolenie jest idealne dla każdego, kto chce rozpocząć swoją karierę jako asystentka lub asystent prezesa. Będzie ono również odpowiednie dla osób już pracujących w tej roli, które chcą udoskonalić swoje umiejętności. Niezależnie od Twojego doświadczenia, nasze szkolenie online Profesjonalna asystentka prezesa zapewni Ci wiedzę niezbędną do efektywnego wspierania prezesa w jego pracy.

Wygodny dostęp z dowolnego urządzenia z internetem, nieograniczony czas na realizację, bardzo prosta obsługa. Po prostu zapisujesz się na nasze szkolenie, po aktywacji masz swoje konto, logujesz się, kiedy Ci to odpowiada i korzystasz. System zapamiętuje postępy w nauce, a my służymy pełnym wsparciem merytorycznym oraz technicznym, w razie problemów.

Dostajesz dostęp na rok – a w razie potrzeby dasz znać, przedłużymy bezpłatnie. Nic Ci nie ucieknie, możesz nasze szkolenie potraktować jako swoistą ściągę, do której możesz swobodnie wracać nawet po ukończeniu i otrzymaniu dokumentów ukończenia.

Nasze szkolenie online Profesjonalna asystentka prezesa jest dostępne 24/7, co oznacza, że uczestnicy mogą się uczyć w dowolnym miejscu i czasie, który im odpowiada. To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność i potrzebują harmonogramu dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb.

Nauka bez barier – poznaj wiedzę niezbędną asystentce prezesa w domowym zaciszu

Szkolenie online Profesjonalna asystentka prezesa (Executive assistant) – co zyskujesz uczestnicząc w szkoleniu?

Kompleksowa wiedza

Nasze szkolenie obejmuje wszystkie kluczowe obszary, które są niezbędne do efektywnej pracy jako asystentka prezesa. Od zarządzania czasem, przez umiejętności komunikacyjne, po zaawansowane techniki organizacji pracy – nasz kurs zapewnia gruntowne przygotowanie do każdego aspektu tej wymagającej roli. Wszystko omawiamy na tyle szczegółowo, aby zdobyta wiedza była możliwa do wdrożenia w praktyce niemal natychmiast.

Szkolenie oferuje praktyczne narzędzia i techniki, które są bezpośrednio stosowane w pracy asystentki prezesa, co może znacząco poprawić efektywność zawodową uczestników. Certyfikat ukończenia kursu może być cennym atutem w CV, zwiększając szanse na zdobycie lepszej pracy lub awans w obecnej firmie.

Materiały pomocnicze

Oprócz nagrań video, uczestnicy otrzymają ściągi do pobrania, które umożliwiają szybkie przyswajanie i utrwalanie zdobytej wiedzy. Te zasoby są doskonałym narzędziem do powtórek i mogą być używane jako praktyczny przewodnik w codziennej pracy.

Wszystkie materiały – filmy, ściągi, załączniki – możesz swobodnie pobrać i zachować je sobie na przyszłość. Wszystko, za co płacisz jest dostępne i jest Twoje!

Nie robisz żadnych notatek – wszystko, co jest mówione w nagraniach, jest do pobrania w plikach PDF. Możesz je swobodnie pobrać i wydrukować. Uczestnicy mają możliwość wielokrotnego powrotu do materiałów szkoleniowych, co pozwala na dogłębne przyswajanie wiedzy i umiejętności. Możliwość nieograniczonego dostępu jest szczególnie wartościowa w przypadku trudnych tematów, które wymagają czasu na zrozumienie i zapamiętanie.

Certyfikat ukończenia

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzyma drukowany dokument potwierdzający ukończenie kursu, który jest świetnym dodatkiem do CV i być może pomoże Ci w znalezieniu wymarzonej pracy czy awansie.

Dokumenty ukończenia szkolenia wysyłamy najpóźniej następnego dnia po ukończeniu szkolenia. Wysyłamy listem poleconym priorytetowym albo na paczkomat – wedle Twojej preferencji.

Zapisz się już dziś!

Szkolenie online Profesjonalna asystentka prezesa (Executive assistant) – nie przegap szansy na rozwój w jednej z najbardziej ciekawych ról w biznesie. Zapisz się na nasze szkolenie już dzisiaj, niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojej kariery, czy szukasz sposobu na jej przyspieszenie, nasz kurs jest idealnym wyborem.

Zobacz również nasze inne szkolenia – w wersji dla wzrokowców tutaj: Szkolenia online z zaświadczeniem i w wersji do słuchania tutaj: Certyfikowane szkolenia online

Organizator szkolenia: Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA, wpisane do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267

Program kursu

Zawód: Asystentka prezesa. Jakie cechy trzeba posiadać? Na czym polega praca asystentki prezesa?
Lekcja 1. Asystentka prezesa/asystent zarządu. O co w tym zawodzie chodzi i na czym ta praca polega? Wprowadzenie 00:00:00
Lekcja 2. Cechy dobrej asystentki prezesa/asystenta zarządu. Jakie cechy powinna mieć profesjonalna asystentka prezesa czy asystent zarządu, a jakich mieć nie powinni? 00:00:00
Lekcja 3. Cechy dobrej asystentki prezesa/asystenta zarządu. Jakie cechy powinna mieć profesjonalna asystentka prezesa czy asystent zarządu, a jakich mieć nie powinni? Część 2 00:00:00
Zakres czynności asystentki prezesa
Lekcja 4. Typowy zakres czynności i obowiązków asystentki prezesa i asystenta zarządu. Planowanie pracy i metody ustalania priorytetów. Praktyczne techniki planowania pracy i czasu oraz wyznaczania celów. Prowadzenie kalendarza 00:00:00
Lekcja 5. Obowiązki asystentki prezesa – część 2. Organizacja spotkań biznesowych. 00:00:00
Lekcja 6. Korespondencja biznesowa i reprezentacja w pracy asystentki prezesa 00:00:00
Komunikacja w pracy asystentki prezesa
Lekcja 7. Skuteczna komunikacja w pracy asystentki prezesa. Bariery w komunikacji. Komunikacja werbalna i niewerbalna. Radzenie sobie w sytuacjach konfliktowych 00:00:00
Lekcja 8. Asertywność. Jak być asertywną i dlaczego asertywność bardzo pomaga w pracy asystentki prezesa 00:00:00
Lekcja 9. Sztuka delegowania zadań 00:00:00
Lekcja 10. Komunikacja telefoniczna w pracy asystentki prezesa 00:00:00
Rozwój zawodowy w pracy asystentki prezesa
Lekcja 11. Ścieżka rozwoju w pracy asystentki prezesa. Relacja na linii asystentka – prezes. Budowanie marki osobistej. Monotasking i multitasking. Kierowanie ludźmi i style kierowania. 00:00:00
Prawo w pracy asystentki prezesa
Lekcja 12. Ochrona danych osobowych w pracy asystentki prezesa/dyrektora/zarządu. Tajemnica korespondencji i tajemnica handlowa. Nieuczciwa konkurencja 00:00:00
Błędy w pracy - jak ich unikać i jakie mogą być konsekwencje?
Lekcja 13. Błędy w pracy asystentki prezesa – jak ich unikać i jak reagować, gdy już się zdarzą? 00:00:00
Kim jest prezes i czym się zajmuje? Po co mu asystentka?
Lekcja 14. Czy każda firma ma prezesa? W jakich firmach prezes jest, a w jakich go nie ma? 00:00:00
Zakończenie
Informacja na zakończenie. Dane do wysyłki dokumentów ukończenia 00:00:00

Opinie o kursie

N.A

Ocen
  • 5 gwiazdek0
  • 4 gwiazdek0
  • 3 gwiazdek0
  • 2 gwiazdek0
  • 1 gwiazdek0

Brak opinii

36 UCZESTNIKÓW

Opinie o naszych szkoleniach

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2024