Szkolenie Pracownik biurowy z zaświadczeniem MEN – nowy kurs online w naszej ofercie

Kurs online Pracownik administracyjno biurowy z zaświadczeniem MEN

W naszej ofercie szkoleniowej pojawiło się nowe szkolenie:

Pracownik administracyjno biurowy. Kurs online z zaświadczeniem MEN.

Szkolenie w nietypowy sposób omawia pracę pracownika administracyjno-biurowego, wymogi co do pracy na tym stanowisku, zadania i zakres czynności pracownika biurowego i szereg kwestii, związanych właśnie z pracą biurową. Nie skupiamy się w naszym szkoleniu na obsłudze urządzeń biurowych i tym podobnych sprawach – tego można w praktyce nauczyć się w kilka minut, a i tak nie da się w ramach jednego szkolenia omówić tych dziesiątek, jeśli nie setek typów urządzeń biurowych, jakie rozsiane są po różnego rodzaju firmach, stowarzyszeniach, instytucjach, urzędach itp. My skupiamy się na rzeczach, które są nawet bardziej istotne – omawiamy wymogi do co osobowości profesjonalnego pracownika biurowego, jakie musi mieć kwalifikacje do tej pracy, skupiamy się w możliwie praktyczny sposób na kwestiach szeroko pojmowanej pracy biurowej.

Nasz kurs Pracownik biurowy – szkolenie online to idealna propozycja dla zabieganych. Wygodną naukę zapewnia forma kursu – 13 lekcji audio do słuchania, trwających od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, omawiających poszczególne aspekty pracy biurowej. 

Szkolenie pracownik administracyjno-biurowy. Jak to wygląda?

Bardzo prosto i wygodnie. Zapisujesz się na szkolenie, my je udostępniamy niezwłocznie, o czym informujemy Cię, wysyłając stosowny email. Po zapisaniu się na kurs pracownik administracyjno-biurowy przerabiasz sobie poszczególne lekcje, w dowolnym miejscu i czasie, po prostu uczysz się wówczas, kiedy masz czas i ochotę. Forma kursu jest taka, że nie musisz odrywać się od codziennych zajęć – po prostu włącz daną lekcję i słuchaj jej, robiąc przy okazji inne rzeczy.

Kurs pracownik biurowy – zaświadczenie

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz od nas stosowny certyfikat i zaświadczenie na druku MEN. Wysyłamy je listem poleconym priorytetowym, więc w ciągu kilku dni od ukończenia szkolenia masz te dokumenty już w swoich rękach. Z samym programem szkolenia możesz zapoznać się bezpośrednio na stronie kursu: Pracownik administracyjno-biurowy Szkolenie online z zaświadczeniem MEN. 6 lekcja udostępniana jest bez logowania, abyś mogła/mógł zobaczyć, jak wygląda przykładowe nagranie.

Jeśli masz jakieś pytania, nie znalazłeś wszystkich pożądanych informacji odnośnie szkolenia – kontaktuj się z nami. Postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie na wszelkie pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i naszym nowym szkoleniem: Kurs online pracownik administracyjno – biurowy z zaświadczeniem MEN

Kto jest on-line

Aktualnie nie ma użytkowników on-line
top
SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2020