ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ – KLIKNIJ TUTAJ

Jak wygląda szkolenie i kto może z niego skorzystać?

Błyskawiczne szkolenie „Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku” – szkolenie w formie lekcji wideo z komentarzem i niezbędnymi materiałami do pobrania. Szkolenie dedykowane przede wszystkim osobom, które w krótkim okresie czasu musza opanować zasady obsługi programu PŁATNIK. Szkolenie online „Płatnik krok po kroku” omawia niezbędne do pracy z programem zagadnienia, na praktycznych przykładach, pokazanych w formie symulacji „sytuacji z życia” pokazuje, jak wygląda obsługa programu PŁATNIK krok po kroku, jakie są zasady wypełniania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, jak się wysyła do ZUS dokumenty programem PŁATNIK, jak importować do PŁATNIKA informacje, przygotowane w zewnętrznych programach kadrowo – płacowych i dużo więcej. Kilka godzin nagrań, komentarz trenera, przydatny podręcznik do pobrania – to wszystko w treści kursu.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest zapisanie się na nie – po zapisaniu się na szkolenie masz swoje konto użytkownika, uczysz się we własnym tempie, korzystając w razie potrzeby z pomocy Trenera. Wszystkie materiały możesz pobrać i wracać do nich zawsze, gdy będzie Ci to potrzebne. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz drukowany certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEN, które wyślemy Ci listem poleconym w ciągu 2 dni od dnia zakończenia szkolenia.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku – kurs online z zaświadczeniem MEN?

Dla początkujących i osób, które kiedyś miały kontakt z PŁATNIKIEM i chciałyby szybko przypomnieć sobie obsługę programu. Po ukończeniu szkolenia będziesz swobodnie orientować się w zasadach wypełniania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, nabędziesz umiejętność samodzielnej pracy z programem PŁATNIK. Szkolenie opracowane zostało w taki sposób, aby nawet osoby, które nie mają wiedzy w zakresie płac były w stanie swobodnie wypełniać dokumenty rozliczeniowe – pomocą będą tu kalkulatory i pliki danych, dołączone do lekcji. Zresztą w czasie szkolenia poznasz podstawy rozliczania wynagrodzeń pracowników, które pozwolą Ci na swobodną pracę z programem i praktyczne jego wykorzystanie.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku

Dzięki udziałowi w szkoleniu poznasz zasady obsługi programu PŁATNIK, przygotowywania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, obsługi kartotek płatników i ubezpieczonych. Lekcje zawierają symulację zgłoszeń do ZUS i rozliczeń wynagrodzeń oraz przykłady „z życia”, dzięki którym łatwiej Ci będzie zapamiętać przerabiany materiał. Udział w szkoleniu pozwoli Ci również na zdobycie wartościowego certyfikatu i zaświadczenia MEN – jako placówka oświatowa, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, posiadamy prawo do wystawiania takich zaświadczeń.

platnik szkolenie krok po kroku

 

kurs obslugi platnika

CZAS TRWANIA SZKOLENIA PŁATNIK krok po kroku

Dostęp do szkolenia masz przez 90 dni, przy czym gdyby okazało się, że np. ze względów losowych nie możesz go ukończyć w tym czasie, bez żadnych dodatkowych opłat przedłużymy Ci dostęp do szkolenia o kolejne 90 dni.

Tempo i godziny nauki narzucasz sobie sama, uczysz się we własnym tempie, według swojego harmonogramu.

Realny czas ukończenia szkolenia zależy wyłącznie od Ciebie.

UDZIAŁ W SZKOLENIU PŁATNIK krok po kroku

Szkolenie w całości odbywa się przez internet. Uczysz się bez wychodzenia z domu, w trakcie jazdy samochodem, autobusem, na spacerze itp. Szkolenie skonstruowane jest w taki sposób, że najwygodniej oczywiście uczyć się przy komputerze, mając dostęp do uruchomionego programu PŁATNIK, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie mając dostępu do programu PŁATNIK za pomocą nagranych lekcji utrwalać sobie zasady obsługi programu PŁATNIK. 

Program kursu

Instrukcja do szkolenia i uwagi wstępne 00:10:00
Instalacja programu PŁATNIK krok po kroku 00:30:00
Tworzenie i konfiguracja nowego płatnika 00:45:00
Dokumenty zgłoszeniowe płatników składek 00:30:00
Rejestr ubezpieczonych – tworzenie i obsługa kartotek ubezpieczonych – pracowników, zleceniobiorców i innych 00:30:00
Rodzaje i zasady wypełniania i wysyłania dokumentów zgłoszeniowych ubezpieczonych – część 1 – ZUS ZUA, ZUS ZZA, ZUS ZCNA i inne 00:30:00
Rodzaje i zasady wypełniania i wysyłania dokumentów zgłoszeniowych ubezpieczonych – część 2 – ZUS ZUA, ZUS ZZA, ZUS ZCNA i inne 00:30:00
Dokumenty rozliczeniowe ZUS RCA, ZUS RZA, ZUS RSA, ZUS DRA – zasady wypełniania 00:30:00
Dokumenty rozliczeniowe ZUS RCA, ZUS RZA, ZUS RSA, ZUS DRA – zasady wypełniania – część 2 Darmowa 00:30:00
Praktyczne ćwiczenia z wypełniania dokumentów rozliczeniowych RCA, RSA, RZA i DRA – część 1 00:30:00
Praktyczne ćwiczenia z wypełniania dokumentów rozliczeniowych RCA, RSA, RZA i DRA – część 2 00:30:00
Praktyczne ćwiczenia z wypełniania dokumentów rozliczeniowych RCA, RSA, RZA i DRA – część 3 00:30:00
Praktyczne ćwiczenia z wypełniania dokumentów rozliczeniowych RCA, RSA, RZA i DRA – część 4 00:30:00
Import danych do PŁATNIKA z zewnętrznych programów kadrowo-płacowych 00:30:00
Dokumenty ZUS IWA i ZUS ZSWA 00:30:00
Korekty dokumentów rozliczeniowych i pozostałe zagadnienia 00:30:00
Pozostałe informacje i zagadnienia 00:05:00
303UCZESTNICY

Zaloguj się

Opinie o naszych szkoleniach

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2022