ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ LEKCJĘ – KLIKNIJ TUTAJ

Jak wygląda szkolenie i kto może z niego skorzystać?

Błyskawiczne szkolenie „Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku” – szkolenie w formie lekcji wideo z komentarzem i niezbędnymi materiałami do pobrania. Szkolenie dedykowane przede wszystkim osobom, które w krótkim okresie czasu musza opanować zasady obsługi programu PŁATNIK. Szkolenie online „Płatnik krok po kroku” omawia niezbędne do pracy z programem zagadnienia, na praktycznych przykładach, pokazanych w formie symulacji „sytuacji z życia” pokazuje, jak wygląda obsługa programu PŁATNIK krok po kroku, jakie są zasady wypełniania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, jak się wysyła do ZUS dokumenty programem PŁATNIK, jak importować do PŁATNIKA informacje, przygotowane w zewnętrznych programach kadrowo – płacowych i dużo więcej. Kilka godzin nagrań, komentarz trenera, przydatny podręcznik do pobrania – to wszystko w treści kursu.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest zapisanie się na nie – po zapisaniu się na szkolenie masz swoje konto użytkownika, uczysz się we własnym tempie, korzystając w razie potrzeby z pomocy Trenera. Wszystkie materiały możesz pobrać i wracać do nich zawsze, gdy będzie Ci to potrzebne. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz drukowany certyfikat oraz zaświadczenie na druku MEiN, które wyślemy Ci listem poleconym w ciągu 2 dni od dnia zakończenia szkolenia.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku – kurs online z zaświadczeniem MEiN?

Dla początkujących i osób, które kiedyś miały kontakt z PŁATNIKIEM i chciałyby szybko przypomnieć sobie obsługę programu. Po ukończeniu szkolenia będziesz swobodnie orientować się w zasadach wypełniania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, nabędziesz umiejętność samodzielnej pracy z programem PŁATNIK. Szkolenie opracowane zostało w taki sposób, aby nawet osoby, które nie mają wiedzy w zakresie płac były w stanie swobodnie wypełniać dokumenty rozliczeniowe – pomocą będą tu kalkulatory i pliki danych, dołączone do lekcji. Zresztą w czasie szkolenia poznasz podstawy rozliczania wynagrodzeń pracowników, które pozwolą Ci na swobodną pracę z programem i praktyczne jego wykorzystanie.

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SZKOLENIU Obsługa programu PŁATNIK krok po kroku

Dzięki udziałowi w szkoleniu poznasz zasady obsługi programu PŁATNIK, przygotowywania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych, obsługi kartotek płatników i ubezpieczonych. Lekcje zawierają symulację zgłoszeń do ZUS i rozliczeń wynagrodzeń oraz przykłady „z życia”, dzięki którym łatwiej Ci będzie zapamiętać przerabiany materiał. Udział w szkoleniu pozwoli Ci również na zdobycie wartościowego certyfikatu i zaświadczenia MEiN – jako placówka oświatowa, wpisana do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, posiadamy prawo do wystawiania takich zaświadczeń.

platnik szkolenie krok po kroku

 

kurs obslugi platnika

CZAS TRWANIA SZKOLENIA PŁATNIK krok po kroku

Dostęp do szkolenia masz przez 90 dni, przy czym gdyby okazało się, że np. ze względów losowych nie możesz go ukończyć w tym czasie, bez żadnych dodatkowych opłat przedłużymy Ci dostęp do szkolenia o kolejne 90 dni.

Tempo i godziny nauki narzucasz sobie sama, uczysz się we własnym tempie, według swojego harmonogramu.

Realny czas ukończenia szkolenia zależy wyłącznie od Ciebie.

UDZIAŁ W SZKOLENIU PŁATNIK krok po kroku

Szkolenie w całości odbywa się przez internet. Uczysz się bez wychodzenia z domu, w trakcie jazdy samochodem, autobusem, na spacerze itp. Szkolenie skonstruowane jest w taki sposób, że najwygodniej oczywiście uczyć się przy komputerze, mając dostęp do uruchomionego programu PŁATNIK, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby nie mając dostępu do programu PŁATNIK za pomocą nagranych lekcji utrwalać sobie zasady obsługi programu PŁATNIK. 

Program kursu

Instrukcja do szkolenia i uwagi wstępne 00:10:00
Instalacja programu PŁATNIK. Tworzenie nowego płatnika 00:30:00
Dokumenty zgłoszeniowe płatników składek 00:30:00
Rejestr ubezpieczonych – tworzenie i obsługa kartotek ubezpieczonych – pracowników, zleceniobiorców i innych 00:30:00
Rodzaje i zasady wypełniania i wysyłania dokumentów zgłoszeniowych ubezpieczonych – część 1 – ZUS ZUA, ZUS ZZA, ZUS ZCNA i inne 00:30:00
Dokumenty rozliczeniowe ZUS RCA, ZUS RSA, ZUS DRA – zasady wypełniania 00:30:00
Dokumenty rozliczeniowe ZUS RCA, ZUS RSA, ZUS DRA – zasady wypełniania – część 2 Darmowa 00:30:00
Korekty dokumentów rozliczeniowych i pozostałe zagadnienia 00:30:00
Dokumenty ZUS IWA i ZUS ZSWA 00:30:00
Pozostałe informacje i zagadnienia 00:05:00

Opinie o kursie

5

5
24 Ocen
 • 5 gwiazdek24
 • 4 gwiazdek0
 • 3 gwiazdek0
 • 2 gwiazdek0
 • 1 gwiazdek0
 1. Znakomity kurs

  5

  Jestem bardzo zadowolona z kursu Płatnik. Informacje w kursie praktyczne, poparte wieloma przykładami bezproblemowo pomagają w obsłudze Płatnika.
  Kurs Płatnik to po prostu PETARDA!
  GRATULACJE DLA PANA PROWADZĄCEGO*****

 2. Program Płatnik

  5

  Super szkolenie, ogromna ilość wiedzy przekazana w przejrzysty sposób na realnych przykładach, które milion razy bardziej pomogły w zrozumieniu programu niż wiedza czysto teoretyczna. Polecam

 3. Polecam!

  5

  Super kurs 100% praktyki! Polecam bardzo

 4. Polecam szkolenie

  5

  Szkolenie merytoryczne, informacje przekazane w sposób jasny i zrozumiały. Polecam!

 5. Aneta

  5

  Świetne szkolenie, wszystko jasno wytłumaczone. W razie jakichkolwiek pytań błyskawiczna odpowiedź. To drugie szkolenie na, które się zdecydowałam w SPD. Wiem, że było warto. Polecam 🙂

 6. płatnik krok po kroku

  5

  Zagadnienia dokładnie wyjaśnione, omówione, materiały bardzo pomocne, polecam

 7. program płatnik

  5

  szkolenie super, wszystko bardzo dokładnie omówione, materiały bardzo przydatne, jestem bardzo zadowolona z udziału w szkoleniu i polecam z całego serca

 8. 5

  Super, bardzo polecam, pomocny, szczegółowy i praktyczny 🙂

 9. 5

  Super wiedza dużo informacji szczegółowych 🙂

 10. POZYTYWNA

  5

  Kurs przeprowadzony w sposób profesjonalny.
  Gorąco polecam!

 11. Kurs PŁATNIK

  5

  Kurs przedstawiony w bardzo przyjazny sposób dla odbiorcy, nie zanudza, same konkretne informacje, rzeczowo i na temat, nie wystraszy kandydata do przygotowania informacji w celu pracy w danej przestrzeni rozliczeniowej. Jestem bardzo pozytywnie zadowolona, polecam wszystkim zainteresowanym.

 12. Polecam

  5

  Świetny kurs z komentarzem merytorycznym zgodnym z aktualnym stanem prawnym.

 13. Szkolenie PŁATNIK krok po kroku

  5

  Bardzo polecam kurs. Idealny dla osób początkujących.
  Bardzo dobry kontakt z Prowadzącym. Nawet po ukończeniu kursów można zadawać pytania, a Prowadzący na pewno szybciutko na nie odpowie.

 14. Polecam

  5

  Kurs bardzo profesjonalnie przygotowany. Liczne przykłady pozwalają zrozumieć istotę rozliczeń z ZUS. Gorąco polecam.

 15. Super

  5

  Rewelacyjny kurs dla początkujących

 16. Kurs godny polecenia.

  5

  Bardzo przydatne informacje. Polecam

 17. Rewelacja

  5

  Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Wszystko ładnie i czytelnie przekazane. Polecam!!!

 18. Bardzo dobry

  5

  Kompleksowo przedstawione zasady korzystania z programu, wiele praktycznych przykładów, możliwość korzystania w dowolnym czasie i miejscu. Polecam

 19. REWELACYJNY KURS, POLECAM W 100%

  5

  Jestem bardzo zadowolona. Materiały do pobrania, bardzo miły i szybki kontakt z prowadzącym. W każdej chwili można liczyć na wsparcie opiekuna. Polecam wszystkim, naprawdę warto. Każdy temat przedstawiony bardzo czytelnie, konkretnie.
  Dla zapracowanych możliwość korzystania w dowolnym czasie i miejscu. Dużo materiałów fajnie przygotowanych.
  Dzięki testom, jest możliwość sprawdzania swojej wiedzy na bieżąco.
  POLECAM!!!!!!!!!!!!!
  Mira Bigda

 20. SUPER PROFESJONALNE SZKOLENIE

  5

  Szkolenie bardzo czytelne,dostosowane i tłumaczone w sposób jasny i zrozumiały.Pan Przemysław nie tylko profesjonalnie poprowadził kurs ale również jest pomocny w praktyce. Posiada ogromną wiedzę i w każdej chwili można liczyć na jego pomoc.Szkolenie oceniam na najwyższym poziomie oraz dziękuję za bezinteresowną opiekę,pomoc oraz życzliwość w tłumaczeniu, rozwiązywaniu pojawiających się problemów.
  Dziękuję

 21. Bardzo polecam

  5

  Bardzo pomocny kurs, mnóstwo materiału, rewelacyjny kontakt z prowadzącym.
  Jestem bardzo zadowolona, polecam!!!

 22. kurs PŁATNIK

  5

  Kurs „Płatnik” jest bardzo dobrze przygotowany, wszystko jest krok po kroku objaśniane. Jest to wideoszkolenie, więc ważne by osoba mówiła zwięźle, jasno i bez zbędnych przerywników, i tu śmiało mogę napisać, że wszystkie te warunki zostały spełnione, gdyż kurs naprawdę bardzo dobrze się słucha.
  Kontakt z p. Prowadzącym też jest bardzo dobry, gdyż odpowiada w tym samym dniu.

 23. Dawid

  5

  Kurs, który spełnił moje oczekiwania. Wszystko wytłumaczone jasno i klarownie. Polecam

602 UCZESTNIKÓW

Opinie o naszych szkoleniach

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2024