Nauka fakturowania – szkolenie online

Nowy kurs w naszej ofercie - fakturowanie od podstaw

Nauka fakturowania – w dniu dzisiejszym w naszej ofercie pojawiło się nowe szkolenie – Fakturowanie szkolenie online z zaświadczeniem MEN. Szkolenie ma formę kursu do słuchania i /lub czytania – wykład audio plus w formie “pisanej” do pobrania w plikach PDF bezpośrednio z każdej lekcji.

Szkolenie kompleksowo omawia podstawy prawne i podatkowe wystawiania faktur. Omawiamy szczegółowo rodzaje faktur, mające zastosowanie do określonych transakcji gospodarczych, zawartość obowiązkową i dodatkową faktury, wskazujemy, jak korygować błędnie wystawione faktury fakturą korygującą i notą korygującą, omawiamy również szereg aspektów towarzyszących fakturowaniu – wystawianie faktur do paragonów po zmianach od stycznia 2020 roku, samofakturowanie, anulowanie faktur i dużo więcej. Dzięki naszemu szkoleniu nauka fakturowania jest wygodna i efektywna.

Nasze szkolenie – Nauka fakturowania od podstaw – podzielone jest na bloki tematyczne, aby łatwiej Ci było przyswoić przekazywaną wiedzę. Całość szkolenia to 12 nagrań audio o różnej długości plus obrazkowe przedstawienie rodzajów faktur, zapisów na fakturach itp.

Udział w szkoleniu jest bardzo prosty i wygodny – po prostu zapisujesz się na nie, a po jego aktywacji masz dostęp do całego szkolenia i uczysz się we własnym tempie. Nie potrzebujesz do korzystania ze szkolenia z fakturowania żadnych dodatkowych rozwiązań technicznych – wystarczy komputer czy telefon i już naukę fakturowania możesz rozpocząć i kontynuować w dowolnym czasie.

Pierwsza część szkolenia to omówienie, kto ma obowiązek wystawić fakturę i do jakiej transakcji – kiedy obowiązkowo trzeba, a kiedy można wystawić fakturę. Następnie przechodzimy już do omówienia – możliwie szczegółowo – obowiązkowych elementów faktury – nagłówka i pozycji na fakturze. Kolejny etap w nauce fakturowania to omówienie zasad poprawiania i korygowania błędnie wystawionych faktur oraz ich anulowania, co nie jest dopuszczalne w każdej sytuacji. Nauka fakturowania to również omówienie zasad przechowywania faktur, wystawiania i przechowywania faktur elektronicznych, a także kwestii bardzo istotnej w pracy fakturzystki – odpowiedzialności za wystawianie faktur rzetelnych i niewadliwych.

Jeśli planujesz podjąć pracę w zawodzie fakturzystki i zastanawiasz się, które szkolenie z fakturowania wybrać, to nasza nauka fakturowania jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem – poznasz wszechstronnie zasady fakturowania, od strony prawnej i podatkowej. W szkoleniu nie omawiamy zasad obsługi programów do fakturowania – akurat nauka obsługi takiego programu jest stosunkowo prosta, za to znacznie trudniejsze jest opanowanie samej sztuki fakturowania, a więc zasad regulujących to zagadnienie.

A w naszym szkoleniu Nauka fakturowania – szkolenie online z zaświadczeniem MEN zasady te omawiamy kompleksowo. Omawiamy przepisy prawa językiem dla nie-prawników, aby trudne w zrozumieniu i “dziwnie brzmiące” przepisy prawa podatkowego przełożyć na łatwo zrozumiały i przystępny język. Przepisy podatkowe są skomplikowane, samych przepisów regulujących fakturowanie jest przynajmniej kilkadziesiąt, do tego dochodzą przepisy unijne – jednym słowem nauka fakturowania nie jest łatwa, ale dzięki naszemu szkolenia stanie się dla Ciebie dużo łatwiejsza, a przede wszystkim efektywna.

Interesuje Cię nauka fakturowania i zagadnienia związane z obowiązkami przy wystawianiu faktur? Świetnie – nasze szkolenie będzie dla Ciebie idealną propozycją na początek. Nie musisz mieć żadnej wiedzy, żadnego przygotowania – szkolenie zaprojektowane jest tak, aby nawet osoby kompletnie początkujące w sztuce fakturowania względnie szybko i efektywnie przyswoiły sobie wiedzę z tego zakresu. Zawiłe i skomplikowane zagadnienia są wyjaśnione w prosty sposób, do tego poparte wieloma przykładami praktycznymi. Dzięki temu szkoleniu fakturowanie stanie się dla Ciebie dużo łatwiejsze. Będziesz swoje obowiązki, związane z fakturowaniem realizować z większą pewnością siebie i mniejszym ryzykiem narażenia się na błędy. 

Zapoznaj się z pełnym programem szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową również na naszej drugiej stronie Certyfikowane kursy online

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2021