Kontakt z nami

Jeśli interesujesz się udziałem w naszym szkoleniu - napisz do nas email albo zapytaj telefonicznie. Odpowiadamy na wszystkie pytania i udzielamy szczegółowych wyjaśnień.

Dostęp do szkolenia - 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z komputera, tabletu, telefonu. Wymagany jest jedynie dostęp do internetu.

Wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych pod numerem 130267

Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego SPD SZKOLENIA

ul. Szkolna 32

32-077 Smardzowice

tel. 509 186 561

email: biuro@spd2.pl

NIP: 5130015267, REGON: 363732294

Zapraszamy również do naszego drugiego serwisu: spdszkolenia.pl

Jeśli masz problemy z obsługą szkolenia, dostępem do niego, zapomniałaś hasła do logowania i nie potrafisz go odzyskać - skontaktuj się z nami. Niezwłocznie podejmiemy próbę rozwiązania Twojego problemu z dostępem do szkolenia, abyś mogła bez przeszkód rozpocząć czy kontynuować szkolenie.

Jeśli masz jakieś pytania czy uwagi, związane z materią szkolenia, śmiało pisz do nas. Szczegółowo odpowiemy na każde Twoje pytanie, w razie potrzeby przygotowując dodatkowe materiały i wyjaśnienia. Nie obawiaj się, żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione.

Dostęp do szkolenia masz 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Od czasu do czasu podejmujemy działania techniczne, mające na celu utrzymanie i zapewnienie prawidłowego działania platformy. W takiej sytuacji dostęp do strony może zostać wstrzymany na około 1 godzinę.

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2021