O nas

Kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić.

Kim jesteśmy?


Jesteśmy jednostką oświatową - działamy jako Niepubliczne Centrum Kształcenia Ustawicznego, w oparciu o przepisy ustawy o systemie oświaty (więcej o nas możesz dowiedzieć się na naszej oficjalnej stronie firmowej spdszkolenia.pl). Organizujemy kursy i szkolenia online, które umożliwiają nie tylko zdobycie wartościowej wiedzy i doświadczenia - stawiamy głównie na praktykę - ale również wartościowego certyfikatu i zaświadczenia o ukończeniu kursu zgodnie ze wzorem, zamieszczonym w załączniku nr 5 do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Jak działamy?

Organizujemy szkolenia, do których Uczestnik ma dostęp 24/7, z dowolnego urządzenia - komputera, tabletu, telefonu, pozostając cały czas w kontakcie z Trenerem, zadając pytania, wyjaśniając wszelkie wątpliwości. W razie potrzeby przygotowujemy dodatkowe materiały, uwzględniając indywidualne potrzeby Uczestnika.

Jeśli preferujesz naukę "czytaną" - zapraszamy do skorzystania z naszych kursów na naszej drugiej stronie internetowej: spdszkolenia.pl, jeśli natomiast łatwiej Ci się uczyć słuchając, pozostań tutaj i zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze kursy przygotowujemy w ten sposób, że uczyć się możesz oglądając i słuchając prezentacji, jak również po prostu słuchając lektora - czy to w czasie domowych porządków, podróży itp. W wolnej chwili do każdej lekcji online zawsze możesz wrócić, pobrać stosowne załączniki i zapoznać się z nimi.

 

Zobacz, jakie to proste i wygodne


Nasz zespół

Nasze szkolenia przygotowywane są przez praktyków - osoby od lat zajmujące się tematyką kadr i płac - prawników, osoby z działów HR, księgowe. Celem naszych szkoleń jest przybliżenie w możliwie maksymalnym stopniu tematyki kadrowo-płacowej oraz przygotowanie i wdrożenie Uczestnika do pracy, jaką będzie wykonywał, czy też podniesienie jego poziomu wiedzy, jeśli już zajmuje się kwestiami, związanymi z zatrudnianiem pracowników. Autorzy szkoleń przez cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, na bieżąco śledzą zmiany w obowiązujących przepisach prawa, stanowiska Państwowej Inspekcji Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, organów skarbowych, orzecznictwo Sądu Najwyższego i sądów powszechnych.

Z autorami kursu masz kontakt przez cały czas jego trwania, a nawet, jeśli już przerobisz całe szkolenie i uzyskasz poświadczające jego ukończenie dokumenty, nadal możesz kontaktować się z nami, jeśli w Twojej działalności zawodowej napotkasz na jakieś problemy czy pytania. Śmiało, pisz do nas, jeśli masz jakieś pytania.

Najczęściej zadawane pytania


Wystarczy zarejestrować konto użytkownika (opcja Rejestruj w prawym górnym rogu ekranu - rejestracja jest błyskawiczna), a następnie będąc zalogowanym po prostu wybrać szkolenie, nacisnąć przycisk "Zapisz się na kurs". Przy realizacji zamówienia podajesz swoje dane, a my, mając tylko w systemie zgłoszenie nowego Uczestnika, niezwłocznie aktywujemy dla Ciebie dostęp do szkolenia i poinformujemy Cię o tym, jak tylko szkolenie będzie dla Ciebie dostępne.

Nic się nie stało - po prostu napisz do nas, a niezwłocznie przedłużymy Ci - bez żadnych dodatkowych opłat - dostęp do szkolenia o kolejne 90 dni. Nie martw się, cokolwiek by się nie działo, zdążysz ze wszystkim.

Niezwłocznie po ukończeniu szkolenia. Wystarczy, że prześlesz nam dane do wystawienia dokumentów (instrukcja w ostatniej lekcji kursu), a niezwłocznie przygotujemy dla Ciebie zaświadczenie MEN i certyfikat i wyślemy listem poleconym na wskazany adres.

Nasze szkolenia to dobry wybór


Wygodny dostęp, łatwość obsługi, błyskawiczny i nieograniczony kontakt z Trenerami, praktyczna zawartość szkoleń - to główne nasze atuty. A to jeszcze nie wszystko. Spróbuj, przekonaj się, że warto.

 

 

 

 

SPD SZKOLENIA

Najwygodniejsza forma elearningu

SPD SZKOLENIA - wszelkie prawa zastrzeżone 2021